Joga

mini_3 Joga dla kobiet w ciąży to zajęcia dla  przyszłych mam od drugiego trymestru ciąży, w pełni bezpieczne i relaksujące. Nauczysz się odprężać i dawać sobie prawo do odpoczynku.Będziesz umiała kontrolować ruch i oddech a praktyka tych dwóch elementów wprowadzi spokój i harmonię, zdobędziesz zaufanie do swojego ciała. Stan równowagi umożliwi przeżycie porodu nie tylko na płaszczyźnie fizycznej.
iStock Joga dla mam z maluszkami to zajęcia dla kobiet 3-m ce po porodzie. Zapraszam wszystkie mamy z maluszkami od 3- 15 m-ca życia. Powrócisz do formy, popracujesz nad mięśniami dna miednicy, wzmocnisz kręgosłup. Nauczysz się pozycji relaksacyjnych i jak nie obciążać kręgosłupa. Poznasz inne fajne mamy a Twój maluszek zawiążę pierwsze “przyjaźnie”, będzie obserwował jak ćwiczysz ( przykład idzie z góry), słuchał pięknej muzyki i “bawił się” z innymi maluszkami. Będzie też czas na wspólne ćwiczenia i relaks.
 gk1cjp_640_483 Joga dla dorosłych w każdym wieku również 50+ łagodne rozciąganie i wzmacnianie ciała, pomaga przy wielu schorzeniach i dolegliwościach czuć się dobrze i młodo. Dodaje energii i wigoru:) Nabierzesz uważności ciała, siły fizycznej i psychicznej, uspokoisz umysł.Grupy -2 poranne i popołudniowe
1_1 Cykliczne  Warsztaty dla par spodziewających się dziecka – Aktywny warsztat na którym wspólnie nauczycie się jakie pozycje w I i II fazie porodu ułatwiają i skracają poród, oddychanie, cwiczenia na piłakch. Techniki łagodzenia bólu porodowego, masaż piłeczkami. Plan porodu wymagany na oddziałach położniczych.Na koniec nauka masażu stóp  z elem. refleksologii. zapraszam sama praktyka, na 2,5 h warszatcie mnóstwo przydatnych informacji do przećwiczenia i nauki- skrypt do domu. Zdrowa przekaska, kawa…..

 

Grafik

Karta multisport obowiązuje dopłata do zajęć każdorazowo 5 zł

Multisport-Plus-Awers_1

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
ZABIEGI
REFLEKSOLOGII
9.00 – 10.15
Joga w ciąży od 12 tyg. 1 stopień trudności
9.00 – 10.15
Joga dla kręgosłupa dorośli  1. stopień trudności
ZABIEGI
REFLEKSOLOGII
ZABIEGI
REFLEKSOLOGII
10.30 – 11.35
Joga po porodzie z maluszkami od 3 m-caNowa grupa zapisy 🙂
10.30 – 11.35
Joga z maluszkami od 12 m-ca
17.00-18.15  Joga łagodna kręgosłup , miednica  oddech dla dorosłych

1 stopień trudności  ( dla osób z problemami w ciele dla pań w ciąży )

18.30 – 19.45 Joga dorośli

2 stopień trudności łagodne vinyasy

 

ZABIEGI
REFLEKSOLOGII
18.30 – 19.45
Joga dynamiczna dorośli 3 stopień trudności

 

Cennik WRZESIEŃ 2017

karnety 4 kolejne wejścia

karnet datowany

Joga 100 zł

Pojedyncze wejście

Joga  30 zł