Joga

mini_3 Joga dla kobiet w ciąży to zajęcia dla  przyszłych mam od drugiego trymestru ciąży, w pełni bezpieczne i relaksujące. Nauczysz się odprężać i dawać sobie prawo do odpoczynku.Będziesz umiała kontrolować ruch i oddech a praktyka tych dwóch elementów wprowadzi spokój i harmonię, zdobędziesz zaufanie do swojego ciała. Stan równowagi umożliwi przeżycie porodu nie tylko na płaszczyźnie fizycznej.
iStock_000019452865_ExtraSmall Joga rodzinna to zajęcia dla rodzica (opiekuna) i dziecka wiek 5+, gdzie wesoło spędzicie wspólny czas. To zabawa ale i praca nad własnym ciałem, przyjmowanie prawidłowej postawy, budowanie siły mięśni, nauka asan wspólnie z dorosłym. To czas, w którym rodzic może dotrzeć do swojego wewnętrznego dziecka a także lepiej zrozumieć swoją pociechę! Mnóstwo śmiechu i zabawy, budowanie więzi. Pozwól sobie na odrobinę luksusu i spędź aktywnie czas ze swoim skarbem.
iStock Joga dla mam z maluszkami to zajęcia dla kobiet 3-m ce po porodzie. Zapraszam wszystkie mamy z maluszkami od 3- 15 m-ca życia. Powrócisz do formy, popracujesz nad mięśniami dna miednicy, wzmocnisz kręgosłup. Nauczysz się pozycji relaksacyjnych i jak nie obciążać kręgosłupa. Poznasz inne fajne mamy a Twój maluszek zawiążę pierwsze „przyjaźnie”, będzie obserwował jak ćwiczysz ( przykład idzie z góry), słuchał pięknej muzyki i „bawił się” z innymi maluszkami. Będzie też czas na wspólne ćwiczenia i relaks.
 gk1cjp_640_483 Joga dla dorosłych w każdym wieku również 50+ łagodne rozciąganie i wzmacnianie ciała, pomaga przy wielu schorzeniach i dolegliwościach czuć się dobrze i młodo. Dodaje energii i wigoru:) Nabierzesz uważności ciała, siły fizycznej i psychicznej, uspokoisz umysł.Grupy -2 poranne i popołudniowe
1_1 Cykliczne  Warsztaty dla par spodziewających się dziecka – Aktywny warsztat na którym wspólnie nauczycie się jakie pozycje w I i II fazie porodu ułatwiają i skracają poród, oddychanie, cwiczenia na piłakch. Techniki łagodzenia bólu porodowego, masaż piłeczkami. Plan porodu wymagany na oddziałach położniczych.Na koniec nauka masażu stóp  z elem. refleksologii. zapraszam sama praktyka, na 2,5 h warszatcie mnóstwo przydatnych informacji do przećwiczenia i nauki- skrypt do domu. Zdrowa przekaska, kawa…..

 

Grafik

Karta multisport obowiązuje dopłata do zajęć każdorazowo 5 zł

Multisport-Plus-Awers_1

 

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
ZABIEGI
REFLEKSOLOGII
9.00 – 10.15
Joga w ciąży od 12 tyg.
9.00 – 10.15
Joga dla kręgosłupa dorośli
ZABIEGI
REFLEKSOLOGII
ZABIEGI
REFLEKSOLOGII
10.30 – 11.35
Joga po porodzie z maluszkami od 3 m-ca
10.30 – 11.35
Joga z maluszkami od 12 m-ca
17.00-18.15

Joga hormonalna dorośli

17.00 – 18.15

NOWA GRUPA ZAPISY
Joga w ciąży od 12 tyg.

18.30 – 19.45
Hatha Joga dorośli
ZABIEGI
REFLEKSOLOGII
18.30 – 19.45
Joga dynamiczna dorośli

 

Cennik WRZESIEŃ 2017

karnety 4 kolejne wejścia

karnet datowany

Joga 100 zł

Pojedyncze wejście

Joga  30 zł